Partner: Logo KobietaXL.pl

Setki tysięcy czytelników pokochały niepowtarzalny styl Pauliny Świst. Intrygująca prawniczka po raz kolejny zabierze nas w realia polskiej przestępczości, gdzie buzuje adrenalina, kipi seks, a humor jest ostry jak brzytwa. Premiera książki „Przekręt” już 3 czerwca!

 

„Przekręt” to ostatnia odsłona cyklu, którego każda część natychmiast zyskała status bestsellera. Choć Paulina Świst nigdy nie pokazała swej twarzy, to przed czytelnikami odsłania znacznie więcej – najciemniejsze zakamarki adwokackiego świata. Na podstawie własnych doświadczeń tworzy kryminalne historie, które są tak realistyczne, że czytelnicy zastanawiają się, czy aby nie wydarzyły się naprawdę...

 

W najnowszej powieści spotkają się bohaterowie doskonale znani z poprzednich książek tajemniczej prawniczki. Wspólnie będą musieli rozpracować największy przekręt w dziejach polskiej przestępczości. Aby tego dokonać Michał, Lilka, Bartek i Pola podstępem przenikają w szeregi śmiertelnie niebezpiecznej sekty. Narkotyki, pranie brudnych pieniędzy i przemyt ogromnych ilości złota dają tło ociekającej seksem przygodzie. Paulina Świst po mistrzowsku spaja brawurową akcję ze śmiałą erotyką, zaspokajając oczekiwania czytelnika złaknionego naprawdę mocnych wrażeń. Bezbłędne dialogi, cięte riposty, rozbrajające poczucie humoru. Autorka po raz kolejny serwuje nam pierwszorzędną rozrywkę – i to nie jest żaden przekręt!

przekręt

 

Paulina Świst – pseudonim literacki pisarki urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Z wykształcenia prawnik, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Pełniła i pełni rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych: od spraw drobnych kradzieży, aż po procesy zorganizowanej przestępczości. Dla dobra klientów oraz własnego bezpieczeństwa musi ukrywać się pod pseudonimem. Wszystkie jej książki osiągnęły status bestsellerów. („Prokurator”, „Komisarz” „Podejrzany”, „Karuzela”, „Sitwa”).

Jutro o godzinie 18.00 pierwszy wywiad na żywo link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1547550745409225/

Tagi:

książka ,  Paulina Świst ,  przekręt , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót