Partner: Logo KobietaXL.pl

Siedzenie z nimi przy wspólnym stole przypomina nieco siedzenie na beczce z prochem. Nigdy nie wiadomo, co i kiedy sprawi, że zepsują świąteczny nastrój. Choć rzecz jasna nie należy generalizować, bo i wśród tych znaków są osobniki umiejące trzymać emocje na wodzy.

 

 

Baran

Niestety, zawsze ma coś do powiedzenia i wali prawdę w oczy. Sprowokowany nader często nie potrafi poskromić języka. Słynie też ze złośliwości i specyficznego poczucia humoru. Nie zawsze rozumie, że nie wszyscy poznają się na jego żartach.

 

Panna

Panny bywają chimeryczne i nostalgiczne. Wystarczy jakiś drobiazg, aby wprawić je w smutny nastrój. Nigdy nie wiesz, jak i na co Panna może zareagować. Lubi sobie czasami popłakać i nikt nie zna prawdziwego powodu jej smutku.

 

Wodnik

Ponieważ zawsze dąży do perfekcji, najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy to on u siebie przyjmuje gości. Wodnik chce zadbać o każdy szczegół, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a przez to potrafi wprowadzić nerwową atmosferę w domu. Bywa, że wykańcza domowników przygotowaniami do świąt na tyle, że nikt już nie cieszy się wspólnym biesiadowaniem.

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  święta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót