Partner: Logo KobietaXL.pl

Często w filmach czy książkach pojawiają się stare dworki, opuszczone zamki czy tajemnicze domy, popadające w ruinę. Zwykle przewijają się te same motywy, przemykające ukradkiem cienie, stukanie. Dla większości osób to zwykła bajka. Ty uważasz, że jest inaczej.

Tak, uważam, że są miejsca nawiedzone. Zresztą, jak wytłumaczyć fakt, że takie same opowieści pojawiają się pod każdą szerokością geograficzną?  Duchy nie tylko mogą wpływać na nasz nastrój ale też, jeśli mają wystarczająco energii do manifestacji, mogą powodować takie skutki jak awarie maszyn i sprzętów, pojawienie się dziwnych plam na ścianach, wypadki przy pracy, zalania i przepalone żarówki.

Kiedyś spotkałam duszę, która aby zwrócić uwagę na miejsce gdzie ukryte były jej zwłoki, czyli studnię. Uniemożliwiała wykopanie nowej studni na terenie agroturystycznego obiektu, sprzęt się psuł , robotnicy mieli wypadki albo się upijali i nie chcieli pracować, ciągle coś uciążliwego się przytrafiało. W końcu tajemnica się wyjaśniła i nowa studnia powstała. Na dnie studni znaleziono stary szkielet, duch został odprowadzony. Nie chcę podawać nazwy tego miejsca, ale ja tam osobiście byłam i pomagałam ducha oddalić. Jestem z właścicielami w stałym kontakcie.

 

Dla właścicieli musiał to być szok?

Tak, ale wbrew pozorom osoby nabywające lub wynajmujące domy, mieszkania bądź obiekty usługowe obciążone nawiedzeniem nie robią tego nigdy przypadkowo, dla naszej duszy ma to zawsze głębszy cel lub jest efektem uwikłania w tym lub w poprzednich wcieleniach w różne układy i obietnice.

Dlatego podczas oczyszczania mocno nawiedzonych miejsc, zawsze poddaje wnikliwej analizie motyw duszy dotyczący osadzenia się w takim uciążliwym lokum. Jest to niezwykle istotne, jeśli w przyszłości nie chcemy ponownego uwikłania, praca powinna być wykonana w należyty sposób.

 

Jakie są więc ukryte powody wyboru na dom lub mieszkanie lokalu z "byłymi lokatorami"?

Najczęściej są to nieuświadomione zdolności komunikowania się z tamtym światem, zwykle objawiają się w okresie dojrzewania ale może być tak że już jako małe dziecko, medium może widzieć lub odczuwać dusze w otoczeniu i potem mamy pobudki w nocy i wysłuchiwanie opowieści że syn czy córka widzieli ‘’postać‘’ lub słyszeli jakieś szmery i stukania w pokoju. Wszystko oczywiście jest tłumaczone wybujałą wyobraźnią malucha i zwykle nie jest traktowane poważnie, do momentu gdy nie stanie się uciążliwe dla rodziny. Niestety osoba obdarzona darem i nie mająca o nim pojęcia, nie będzie miała łatwego życia, dopóki nie uświadomi sobie swojej mocy i tego że dusze przychodzą do niej po pomoc, czyli proszą o odprowadzenie. Zdolność taką posiada każdy człowiek, wystarczy intencja i wiara w Miłość Boga który jest wszechmocny i zawsze spełnia to, o co szczerze poprosimy i zaobserwujemy ze się już wydarzyło. Na ten temat nauczał już Jezus.

Kolejnym aspektem który muszę poruszyć jest wybór miejsca nawiedzonego z intencją jego uzdrowienia, możliwe że działka którą wybraliśmy pod swój dom była 500 lat temu polem bitwy na którym zginęliśmy wraz z naszymi towarzyszami i teraz wróciliśmy by uwolnić te dusze, które pozostały wskutek ciężkiej traumy przy ziemi i snują się wokół miejsc gdzie zostały zamordowane. Bywają bardzo różne przypadki.

 

Nie każdy ma jednak takie ukryte moce. Możemy więc zamieszkać w nawiedzonym domu czy mieszkaniu bez takiej świadomości?

Często kupujemy lub najmujemy lokal z „poprzednimi właścicielami”, na początku mojej pracy egzorcystki miałam ciekawy przypadek mieszkania mojej koleżanki na Śląsku. Od momentu zamieszkania w tym miejscu jej rodzina zaczęła żyć w niezgodzie, alkoholizm ojca i nerwowość brata, ciągle uczucie przytłoczenia i dziwna energia towarzyszyły w tym domu. Co noc miała uczucie duszenia i dziwnego ciężaru, jako dziecko też widziała czasami duchy małych dzieci trzymające się za ręce, oczywiście rodzice nie traktowali jej serio. Kiedy po rozwodzie rodziców i wyjeździe matki zamieszkała tam sama, wizje duchów wróciły. Okazało się że kiedyś mieszkała tam rodzina, która zginęła w wypadku samochodowym i pod wpływem okropnego szoku nie zarejestrowała momentu śmierci, wróciła więc do swojego mieszkania. Stąd takie złe energia tam były. Duchy chciały być odprowadzone.

 

Mówisz też, że istnieją szklaki astralne, które również są niesamowitymi miejscami.

Taki szlak przebiega zwykle w miejscu starych traktów i dróg .Tam gdzie duże ilości ludzi się przemieszczały i energia wędrówki jest zakodowana w polu. Jeśli taka droga nałoży się na ciek wodny to mamy idealne warunki do bardzo nawiedzonego miejsca, praktycznie nie przydatnego do spokojnego życia. Ponieważ dusza, która nie odeszła po śmierci do światła, ma ograniczoną ilość energii, zmuszona jest pobierać ja od ludzi czy zwierząt. W domach zbudowanych na szlaku astralnym, jasnowidz może zaobserwować istną rzekę płynących dusz, oczywiście nie wszystkie wejdą w interakcję z żyjącymi mieszkańcami domu, tu rządzi zasada jednorodności, czyli przyciągania się tej samej energii. Osoby w dobrej kondycji psychicznej mogą nie odczuwać aż tak mocno tej masy dusz, jak osoba która ma niskie wibracje, jest pełna żalu, smutku czy lęku i nienawiści. Ja wiem, że wielu ludzi potraktuje moje słowa jak wytwór wyobraźni, ale od lat pracuję z energiami i wiem, jak jest naprawdę. Wielu rzeczy jeszcze nie chcemy dostrzec.

Rozmawiała Magdalena Gorostiza

 

Olga Krystyna Wnuk urodziła się w 1979 roku jako numerologiczna 11 w rodzinie z mocnymi tradycjami ezoterycznymi. Od dziecka miała kontakt z osobami pracującymi z energią oraz dostęp do różnych publikacji dotyczących rozwoju duchowego. Przez lata rozwijała się intensywnie w dziedzinach takich jak: litoterapia, dietetyka, ustawienia Helingerowskie, totalna biologia, psychoterapia. Ukończyła wszystkie kursy theta healing, jednak od kilku lat pracuje z powodzeniem poprzez Kroniki Akaszy. Jest miłośniczka i posiadaczką kotów. Jej miłość do zwierząt przejawia się również przez wybór diety wegańskiej, którą stosuje od 26 lat oraz częstą aktywnością ekologiczną. Poza pracą z ludźmi pomaga także zwierzętom domowym mającym problemy behawioralne. Publikuje sporo artykułów, w których przekazuje swoją wiedzę oraz przygotowuje materiał do swojej pierwszej książki.

 

 

Tagi:

duchy ,  duch ,  nawiedzone miejsca ,  klątwa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót