Partner: Logo KobietaXL.pl

Mandy robiła zdjęcia ruin swoim telefonem. Ale dopiero po powrocie do domu 45-letnia kobieta przejrzała swoje zdjęcia i zauważyła coś, co wyglądało na upiorną postać kobiety w wiktoriańskim ubraniu. Na zdjęciu kobieta wydaje się stać w pobliżu klifu na cmentarzu, ubrana jest w długi płaszcz i kapelusz. Mandy powiedziała lokalnej gazecie Northumberland Gazette, że nie widziała żadnej kobiety, kiedy robiła zdjęcia.

 

Dodała również, że zrobiła zdjęcie około godziny 13 i patrzyła w tym czasie na South Shields Beach, a widoczność była bardzo dobra.

 

„To naprawdę dziwne, ponieważ moja córka również robiła zdjęcia tego samego miejsca w tym samym czasie, ale jej telefon niczego takiego nie sfotografował” – powiedziała Mandy. „Przejrzałem wszystkie moje zdjęcia, żeby sprawdzić, czy ktoś jest tak ubrany, ale nikt nie miał na sobie kapelusza. Poza tym wszyscy nosili letnie ubrania. Po prostu nie umiem tego wyjaśnićł”.

 

Duch na cmentarzu?

 


Mandy próbowała skontaktować się z przeoratem i National Trust for Places of Historic Interest or Natural Beauty w celu uzyskania informacji o jej dziwnej obserwacji, ale nie odpowiedziano na jej prośbę. 

 

Ale to nie jest pierwszy raz, kiedy ktoś fotografuje ducha na tym  cmentarzu. W lutym ubiegłego roku badacz zjawisk paranormalnych z Newcastle, Kayleigh Woods, twierdził, że sfotografował ducha w zamku Tynemouth. Zamiast telefonu komórkowego użył aparatu. A w rogu zdjęcia, w pobliżu ruin, wy ukazał się czarny cień w kształcie osoby.

 

Woods upierał się, że w momencie robienia zdjęcia nikogo nie było na miejscu, wrócił 15 minut później, by zrobić to samo zdjęcie w tym samym miejscu, ale cień zniknął.

 

Tajemnica zdjęcia Mandy do dziś nie została wyjaśniona.

 

Zródło  https://www.northumberlandgazette.co.uk/news/people/woman-sees-female-ghost-on-picture-taken-of-tynem

Tagi:

duch ,  zdjęcie ,  zdjęcia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót