Partner: Logo KobietaXL.pl

Oto najważniejsze zalecenia. Podobno przestrzeganie ich gwarantuje nam finansowe powodzenie!1. Nigdy nie stawiaj torby na ziemi czy podłodze. Tak uciekają pieniądze.


2 Pozytywna energia, którą się emanuje, przyciąga ludzi, dobre biznesy, dobrą pracę, dobre przyjaźnie. Jeśli masz negatywne nastawienie, będziesz wszystko od siebie odpychać.

3. Banknoty w portfelu muszą być ułożone zawsze w tę samą stronę i nigdy do góry nogami. Pieniądze wzywają pieniądze.


4. Kiedy płacisz za cokolwiek, powtarzaj w myślach, że to są pieniądze, które do ciebie wrócą.

5. Warto mieć pod materacem kilka banknotów, również w myśl zasady przyciągania.

6. Kiedy tracisz pieniądze w biznesie czy złej inwestycji, nigdy nie pomstuj, nie wysyłaj z nimi złej energii. Inaczej nigdy nie wrócą.


7. Nawet jeśli nie masz dużo pieniędzy, nie obdarzaj ich negatywną energią. Ciesz się z tego, ile masz.

 

8. Nigdy nie myśl, że nie zasługujesz na to wszystko, co masz, wręcz przeciwnie, pieniądze są dobre, zasługujesz na nie i możesz chcieć więcej.

9. Nigdy nie otwieraj parasola w domu. To pech.


10. Nigdy w pracy nie stawiaj kosza na śmieci za sobą ani obok siebie. Strata związana z wyrzucaniem może stać się twoją rzeczywistością.


11. Kąpiel podczas pełni księżyca przyciąga pieniądze.

12. Jeśli rozsypiesz sól, pamiętaj, aby zebrać ją palcami i przerzucić przez ramię. Inaczej czeka cię strata.

13. Jeśli myślisz, że jest ktoś, kto stoi na twojej drodze do zdobycia majątku, weź dużą garść soli i wrzuć ją do zlewu. A potem zalej wodą dokładnie, aby nic nie zostało, myśląc o tej osobie.

14. Aby uchronić się przed nagłą stratą pieniędzy umieść dwie miski z grubą solą i 3 główkami czosnku po obu stronach drzwi sypialni.

15. Zrób starodawny rytuał na przyciąganie bogactwa z liśćmi laurowymi. Według ezoteryków liście laurowe mają moce magiczne – oczyszczają dom ze złej energii i przyciągają pieniądze. Palenie liści laurowych służy w białej magii oczyszczaniu energii w domu i zdejmowaniu klątwy. Należy to robić kiedy księżyc zmierza do nowiu. Mówi się, że jeśli na liściu napiszemy swoją krwią życzenia, a potem spalimy go, to marzenie się spełni.

Jeśli zaś umieścimy je pod łóżkiem, już w kilka dni usuną one całą negatywną energię z naszego życia, przyciągną tę dobrą i sprawią, że nasze plany się w końcu zrealizują. W dodatku, jeśli do liści dorzucimy kilka monet, to przyciągnie to do nas bogactwo.

Tagi:

rytuał ,  magia ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót